PROFIL VEKA SOFTLINE

Profilové systémy VEKA sú vyrábané v Českej Republike a zodpovedajú najvyššej európskej norme triedy A (DIN EN 12608). Ich obzvlášť hrubé steny s hrúbkou 3 mm poskytujú rozhodujúce plus zaručujúce bezpečnú výrobu okien s dlhou životnosťou a vynikajúcou tepelnou i protihlukovou izoláciou.

PROFIL DECEUNINCK

Vysokokvalitné plastové okná vyrábané z celosvetovo uznávaných DECEUNINCK profilových systémov.

Najužší PVC profil na trhu, hrana profilu má len 9mm. A práve preto má extrémne minimalistický dizajn. 6-komorový profil je výsledkom 82 ročných skúseností so spracovaním PVC a súčasného dizajnu. Okná Elegant sú založené na prianiach zákazníkov a je novým ešte modernejším riešením pre architektov a výrobcov okien.

PROFIL REHAU

Cenovo dostupný luxus. Plastové okno Rehau Synego je ideálnou voľbou pre Vás, ak rozmýšľate na optimálnou tepelnou izoláciou. Je vhodným riešením pre pasívne domy. Veľmi ľahko sa čistí. Je vyrobený zo špeciálnych materiálov, vďaka ktorým je ešte viac hladký a lesklý. Sklo je v profile krídla umiestnené v hľbke 17 mm, čo zaručuje ochranu pred rosením.

PROFIL SALAMANDER

Profily sú kombináciou perfektnej stability a kvality s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Profilový systém bluEvolution 92 od spoločnosti SALAMANDER je moderným riešením pre novú generáciu plastových okien svetovej triedy. Optimalizovaný 6-komorový profil s konštrukčnou hĺbkou 92 mm poskytuje špičkovú tepelnú izoláciu a výbornú energetickú účinnosť. Ide o najvyššiu triedu plastových profilov na trhu.

Ponúkame nadštandardný servis a skvelé ceny. Presvedčte sa!